Ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna

Interesuje Cię zabieg ginekologii estetycznej?

Świetnie więc, że tu jesteś! Możemy pochwalić się bogatym portfolio z zakresu ginekologii estetycznej. Przykłady pokażemy Ci podczas wizyty, w naszym albumie. Następnie ustalimy drogę najodpowiedniejszą dla Ciebie. Oczywiście, życzymy Ci wyważonej, empatycznej relacji z własnym ciałem. Jeśli jednak do jej osiągnięcia konieczny jest zabieg estetyczny, przeprowadzimy go.

Ginekologia tego typu to nie tylko sprawa kwestii estetycznych. To także funkcjonalność genitaliów, związana z seksem lub chodzeniem do toalety, a także rekonstrukcja związana z przebytymi zabiegami lub stanem wrodzonym. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy zmienić kształt Twoich warg sromowych

Mamy spore doświadczenie w przeprowadzaniu labioplastyki. Wiemy, jak ważne jest to, by lubić swoje ciało i cieszymy się, że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tego stanu tylu osobom.

Klinika Słoneczna ginekologia estetyczna

Możemy przeprowadzić plastykę pochwy lub krocza

Jeżeli uważasz, że w tej kwestii coś dobrze byłoby poprawić, w związku z przebytymi porodami, zmieniającym ciało upływem czasu lub inną przyczyną, zapraszamy do nas.

Możemy laserowo usunąć zmiany na Twoich genitaliach

Klinika Słoneczna ginekologia estetyczna

Dzięki technice laserowej można precyzyjnie i małoinwazyjnie usunąć nadżerkę, zmiany pochwy, sromu i innych stref genitaliów zewnętrznych. Laser umożliwia usunięcie kłykcin kończystych, brodawek, polipów oraz wyrośli skórnych. Polecamy zabiegi przy użyciu naszego nowoczesnego aparatu laserowego.

Możemy przeprowadzić zabieg estetyczny piersi

Powiększanie lub pomniejszanie piersi, zmiana ich kształtu lub rekonstrukcja to operacje, które nasi specjaliści znakomicie potrafią zaplanować oraz przeprowadzić. Zajrzyj do zakładki o piersiach.

Klinika Słoneczna ginekologia estetyczna