Medycyna estetyczna

Szukasz zabiegów medycyny estetycznej?

Dobrze się składa. Poza zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej wykonujemy także te z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki zakres zabiegów mających na celu poprawę wyglądu i samopoczucia, oczywiście względem Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy przy użyciu zaawansowanych technik i nowoczesnych urządzeń, co pozwala osiągnąć naturalne i trwałe efekty. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy przeprowadzić konsultację z zakresu medycyny estetycznej

Konsultacja obejmuje wywiad oraz badanie lekarskie. Rozmawiamy na temat możliwości terapeutycznych, wskazań i ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu, a następnie ustalamy indywidualny plan leczenia. Jeżeli zabieg odbywa się tego samego dnia, to konsultacja jest bezpłatna.

Możemy przeprowadzić zabieg z użyciem toksyny botulinowej (potocznie zwanej botoksem)

Toksyna botulinowa to substancja, która okresowo blokuje działanie mięśni mimicznych, przez co zmarszczki są mniej widoczne. Pierwsze efekty widać już po kilku dniach, a wizyta kontrolna odbywa się po 2 tygodniach (czas, w którym toksyna rozwija swoje maksymalne działanie). Efekt utrzymuje się zwykle 4 miesiące, a odstęp między kolejnymi iniekcjami nie powinien być krótszy niż 6 miesięcy.

Możemy niwelować zjawisko bruksizmu

Zabieg polega na podaniu toksyny botulinowej w obrębie mięśni żwaczy, co osłabia ich funkcję. W efekcie niwelujemy zjawisko zgrzytania zębami oraz dolegliwości bólowe. Leczenie bruksizmu botoksem powinna poprzedzać konsultacja stomatologiczna (leczenie wad zgryzu, szyna relaksacyjna).

Możemy leczyć nadpotliwość przy użyciu toksyny botulinowej

Leczenie nadpotliwości pach, dłoni lub stóp polega na śródskórnym podaniu toksyny botulinowej. Po uprzednim znieczuleniu i dezynfekcji miejsca poddanego zabiegowi wykonuje się płytkie nakłucia skóry. Ograniczenie potliwości osiągamy w ciągu 3 tygodni od zabiegu, a efekty utrzymują się 6-12 miesięcy.

Możemy przeprowadzić zabieg mezoterapii igłowej

Zabieg polega na płytkim podaniu odpowiednio dobranego preparatu. Nakłucia skóry stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, substancje czynne odżywiają i nawilżają skórę, a drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Możemy przeprowadzić zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego („wampirzy lifting”)

Krew, pobraną bezpośrednio przed zabiegiem, poddajemy procesowi odwirowania. W sterylnej, certyfikowanej probówce* dochodzi do podziału na krwinki oraz osocze bogatopłytkowe. Techniką mezoterapii igłowej osocze podajemy śródskórnie.

Efektem jest rewitalizacja, zwiększenie elastyczności skóry, a także redukcja płytkich zmarszczek. Zabieg wykorzystuje się w leczeniu ran i blizn, a także celem odżywienia skóry szyi, dekoltu oraz dłoni.

*pracujemy na probówkach firmy RegenLab, czyli specjalnie opatentowanej formule, która pozwala uzyskać najlepszej jakości osocze, o najlepszych właściwościach biologicznych. Probówki są jałowe, odpreparowanie osocza odbywa się w obiegu zamkniętym bez dostępu powietrza, bez utraty jałowości.

Możemy przeprowadzić zabieg z użyciem kwasu hialuronowego

Wypełnienie zmarszczek i/lub ubytków tkankowych odpowiednio dobranym preparatem. Efekt widoczny od razu po zabiegu utrzymuje się ok. 12-18 miesięcy.

Przeprowadzamy m.in.:
– wypełnianie bruzd nosowo-wargowych,
– wypełnienie linii marionetek,
– wypełnienie zmarszczek „kodu kreskowego”,
– wypełnienie zmarszczek okolicy oka,
– wypełnienie innych defektów w obrębie twarzy.

Wolumetria z użyciem kwasu hialuronowego – modelowanie środkowego i dolnego piętra twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego:
– odbudowa policzków,
– korekta brody,
– korekta linii żuchwy,
– poprawa owalu twarzy.

Jeżeli szukasz informacji o cenach wykonywanych przez nas zabiegów medycyny estetycznej, zajrzyj do naszego cennika.