Niepłodność oraz przygotowanie do ciąży

Pragniesz zajść w ciążę?

Niezależnie od tego, czy dopiero będziesz próbować, czy też już się starasz i z jakiegoś powodu się nie udaje, warto zasięgnąć specjalistycznej porady. Jesteś w dobrym miejscu! Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy wykonać diagnostykę prekoncepcyjną i przygotować Cię do ciąży

Przed zajściem w ciążę warto zrobić badania ginekologiczne i hormonalne oraz ocenić jajeczkowanie. Całą potrzebną diagnostykę wykonamy u nas w gabinecie.

Prowadzimy ciąże zgodnie z obowiązującymi wytycznymi towarzystw ginekologiczno-położniczych oraz wiedzą, zdobywaną na krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach. Wszystko spokojnie wyjaśniamy i pokazujemy na ekranie. Możesz liczyć na nas, naszą czułą aparaturę medyczną i uważną opiekę.

Klinika Słoneczna niepłodność

Możemy przeprowadzić diagnostykę i leczenie niepłodności

Jeśli przez dłuższy czas nie możesz zajść w ciążę, warto sprawdzić dlaczego. Oferujemy w tym zakresie wnikliwą diagnostykę, w tym sprawdzenie drożności jajowodów. Postaramy się również dobrać i wdrożyć potrzebne leczenie. Doskonale wiemy, że ten problem często wiąże się z frustracją i bezsilnością – obiecujemy więc morze empatii i w pełni profesjonalne podejście.

Klinika Słoneczna niepłodność

Jeżeli szukasz informacji o przygotowaniu do ciąży lub leczeniu niepłodności, zajrzyj tutaj.