PIERSI

Czy sprawa dotyczy Twoich piersi?

Ginekologia pomaga nie tylko genitaliom, ale i piersiom. Nigdy nie zapominamy o zdrowiu piersi. Poważnie podchodzimy do profilaktyki i leczenia chorób piersi, a także do chirurgii estetycznej. Możesz pomóc sobie i nam, co miesiąc samodzielnie badając swoje piersi. Profilaktyka ratuje życie! Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy przeprowadzić badania profilaktyczne

Po trzydziestym roku życia co roku należy wykonywać USG piersi. Po pięćdziesiątym roku życia co dwa lata należy poddać się mammografii. Zapraszamy na obydwa te badania i przypominamy o comiesięcznym samobadaniu piersi! Czy znasz już nasz algorytm profilaktyki ginekologicznej?

Klinika Słoneczna piersi

Możemy wyleczyć Twoje piersi, jeśli chorują

Klinika Słoneczna piersi

Przeprowadzamy zarówno leczenie hormonalne, jak i drobne zabiegi czy mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją. Zależy nam na skutecznym leczeniu oraz zadowalających Cię efektach estetycznych.

Możemy zoperować Twoje piersi, jeśli chcesz zmienić ich wygląd

Wspieramy empatyczne podejście do własnego ciała, jednocześnie jednak chętnie pomożemy Ci, jeżeli uważasz, że zmiana pomoże Ci poczuć się bardziej sobą. Na konsultacji ustalimy poszczególne kroki procesu zmiany. Zajrzyj też do zakładki o ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Klinika Słoneczna piersi