Nietrzymanie moczu oraz obniżenia narządów miednicy mniejszej

Masz problem uroginekologiczny?

To może być nietrzymanie moczu (także w trakcie wysiłku fizycznego), nietrzymanie gazów czy stolca, albo wystawanie czegoś z pochwy lub uczucie, że w Twojej pochwie coś jest. Nie słuchaj tych, którzy mówią, że to nieuniknione w pewnym wieku lub po porodach i nie da się tego naprawić. Da się. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy wyleczyć Cię z nietrzymania moczu

Uwierz, problem ten nie jest ani rzadki, ani dotyczący wyłącznie osób starszych. Jeżeli masz jakiekolwiek zaburzenia oddawania moczu, popuszczasz lub obserwujesz wyciekanie moczu z pochwy, przyjdź do nas i nie wstydź się nam o tym powiedzieć. Uroginekologia to nasza wielka pasja – jesteśmy przeszkoleni z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i metod leczenia, przeprowadzamy różnego typu uroginekologiczne zabiegi operacyjne. W przypadku nietrzymania moczu bardzo często jesteśmy w stanie całkowicie zniwelować problem.

W tej sekcji przedstawiamy nowoczesną, małoinwazyjną metodę leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, jaką jest Bulkamid.

Wskazaniem do podjęcia leczenia jest Twój dyskomfort – Ty decydujesz, my pomagamy.

Klinika Słoneczna uroginekologia

Możemy wyleczyć Cię z nietrzymania gazów lub stolca

Klinika Słoneczna uroginekologia

Wiemy, że to wstydliwy temat… dla nas to jednak po prostu wskazanie do leczenia, często przynoszącego dobre rezultaty. Nie zwlekaj – w przypadku nietrzymania gazów lub stolca, z racji uwarunkowań biologicznych, liczy się każdy tydzień.

Możemy naprawić obniżenia narządów w obrębie miednicy mniejszej

Powyższe zdanie odnosi się do szeregu sytuacji, które objawiają się w rozmaity sposób. To znów może być nietrzymanie moczu, albo wystawanie czegoś z pochwy bądź uczucie, że coś tam jest. Za wymienionymi dolegliwościami zwykle stoi uszkodzenie struktur powięziowych i więzadeł, czyli tego, co utrzymuje narządy we właściwych im miejscach. Da się to naprawić.

Co ważne, w Klinice Słonecznej jesteśmy przeciwni niepotrzebnemu usuwaniu macicy. Histerektomię rekomendujemy praktycznie wyłącznie w przypadkach nowotworów złośliwych. Macica odgrywa bowiem istotną rolę w utrzymywaniu statyki dna miednicy oraz poczuciu integralności własnego ciała.

Klinika Słoneczna uroginekologia

Jeżeli szukasz informacji o leczeniu problemów ginekologicznych, zajrzyj tutaj.