ZABIEGI OPERACYJNE

Potrzebujesz zabiegu operacyjnego?

Klinika Słoneczna działa nie tylko w gabinetach przy ulicy Słonecznej. Operujemy w szpitalach w różnych miastach Polski. Jeżeli zajdzie potrzeba przeprowadzenia u Ciebie zabiegu operacyjnego, zaopiekujemy się Tobą od początku do końca.

Nasi specjaliści przeprowadzają różnego typu zabiegi, korzystając z najnowocześniejszych metod i postępując zgodnie z obowiązującymi procedurami. Operujemy z wykorzystaniem technik laparoskopowych (przez niewielkie otwory w brzuchu), przezpochwowych oraz, jeśli to konieczne, brzusznych. Angażujemy innych specjalistów, wciąż się szkolimy.

Co ważne, w Klinice Słonecznej jesteśmy przeciwni niepotrzebnemu usuwaniu macicy. Histerektomię rekomendujemy praktycznie wyłącznie w przypadkach nowotworów złośliwych. Macica odgrywa bowiem istotną rolę w utrzymywaniu statyki dna miednicy oraz poczuciu integralności własnego ciała.

Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

Możemy zakwalifikować Cię do zabiegu operacyjnego

Wielopoziomowa i precyzyjna diagnostyka to nasza duma. Posiadamy nowoczesny sprzęt różnego typu i zastosowania, co skraca czas ustalania kolejnych kroków optymalnego leczenia, oszczędza stresu i zwiększa szanse na szybki powrót do zdrowia. Znamy się na operowaniu, co jest niewątpliwą zaletą na każdym, także wczesnym, etapie mierzenia się z problemem.

Klinika Słoneczna zabiegi operacyjne

Możemy przeprowadzić u Ciebie zabieg operacyjny

Klinika Słoneczna zabiegi operacyjne

Nowocześnie, prawie zawsze małoinwazyjnie, w kompetentnym, profesjonalnym zespole, w dobrym szpitalu.

Możemy otoczyć Cię opieką na czas rekonwalescencji

Zrealizujemy rozpisane wizyty kontrolne, będąc w zasięgu Twojego kontaktu, gdy będziesz nas potrzebować.

Klinika Słoneczna zabiegi operacyjne