Poznaj Klinikę Słoneczną

Dwa gabinety, kilkoro specjalistów_ek i wielka misja – to Klinika Słoneczna. Od lat oferujemy profesjonalną i wspierającą ginekologię. Możesz nam zaufać.

Ginekologia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Nadążamy – szkolimy się, czytamy, orientujemy, rozmawiamy. Stosujemy profesjonalne metody leczenia. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym. Diagnozujemy i leczymy w sposób holistyczny, interdyscyplinarny.

Nasze trzy największe powody do dumy to uroginekologia, czyli leczenie nietrzymania moczu i obniżeń narządów miednicy mniejszej, prowadzenie ciąży i diagnostyka prenatalna, w tym USG 4D HD Live oraz ginekologia estetyczna, także z użyciem lasera. Zajmujemy się także medycyną estetyczną. W kręgu naszych kompetencji oraz zainteresowań znajduje się również leczenie wszelkich problemów ginekologicznych, niepłodności oraz chorób piersi. Wykonujemy badania profilaktyczne i kontrolne. Dobieramy oraz przepisujemy antykoncepcję. Nasi specjaliści przeprowadzają nowoczesne zabiegi operacyjne, kwalifikują do nich, a także otaczają profesjonalną opieką w czasie rekonwalescencji. Wspieramy rozwój medycyny, oferując różnego typu badania kliniczne. Dodatkowo, współpracujemy ze specjalistami, działającymi w różnych miastach i dziedzinach.

Naszym oczkiem w głowie jest również Twoje samopoczucie podczas wizyty, dbamy więc o szczegóły poczekalni i gabinetów oraz inkluzywną, uważną komunikację. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Potrafimy empatycznie słuchać i zrozumiale tłumaczyć. Nasze ceny są stałe i umiarkowane. To co, widzimy się na wizycie?

Poznaj naszych specjalistów / nasze specjalistki

dr n. med. Grzegorz Gurynowicz

ginekolog, położnik

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2005 doktor nauk medycznych. Autor i współautor licznych prac naukowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne oraz operacyjno-zabiegowe zdobywał m.in. w Klinice Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym przy ulicy Polnej w Poznaniu, w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie, a także jako kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala w Obornikach Wielkopolskich oraz zastępca kierownika Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala im. Świętej Rodziny w Poznaniu. Odbył szereg staży doskonalących oraz kursów szkoleniowych w kraju i za granicą. Od 2022 roku jest Prezesem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego  i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

dr n. med. Anissa Hamid

ginekolog, położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Od 2007 doktora nauk medycznych. Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskała w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Pracowni Diagnostyki i Leczenia Wad Płodu w Klinice Perinatologii i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Szczególnym zainteresowaniem dr Hamid jest aktywność fizyczna w ciąży i połogu – pisze na ten temat opracowania oraz rozdziały do książek medycznych, a także prowadzi wykłady dla lekarzy. Zwolenniczka podejścia holistycznego, pasjonatka łączenia nowoczesnej medycyny konwencjonalnej z naturalną medycyną wschodnią.

dr Anissa Hamid Klinika Słoneczna

lek. Marta Kolasińska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne zdobywała także na Goethe-Universität we Frankfurcie nad Menem. Rezydentka położnictwa i ginekologii w Szpitalu im. Św. Rodziny w Poznaniu, gdzie pełni dyżury na Oddziale Porodowym oraz Izbie Przyjęć. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Interesuje się wykorzystaniem medycyny regeneracyjnej w ginekologii. Nieustannie podnosi kwalifikacje uczestnicząc w kursach praktycznych i kongresach naukowych.

mgr Emilia Kubiak

położna

Absolwentka położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Absolwentka kursów specjalistycznych oraz szkoleń specjalizacyjnych „Pielęgniarstwo ginekologiczne na położnych” i „Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych”. Od 2013 pracuje również na Oddziale Ginekologicznym Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Emilia Kubiak Klinika Słoneczna

mgr Izabela Ludwa

położna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu oraz położnictwa w Wyższej Szkole Zawodowej w Kaliszu. Ukończyła specjalizacje z pielęgniarstwa położniczego oraz z zarządzania i organizacji w Służbie Zdrowia. Pracuje również na Oddziale Ginekologicznym Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest także magistrą socjologii WSNHiD.

Izabela Ludwa Klinika Słoneczna

Poznaj nasze gabinety